KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191011
nr 1219 1011
Mario Maresca
(1877-1959), Italien
Oljemålning, Motiv från Venedig, Signerad. Olja på duk, ca 40x50 cm
Mario Maresca, italiensk målare född 1877, död 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:58:34
26/11 19:22:51